פייסבוק 04-6457775    This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

slide-1 slide-2

הסרת שיער

ישנן הרבה שיטות וסוגי טיפולים להסרת שיער לצמיתות, ואם את מחפשת את אחת מהשיטות היעילות ביותר אז כדאי שתנסי את השיטה שנקראת E-Max.. מדובר על טיפול שיהיה עלייך לעבור פעם בחודשיים בערך, שכן זה קצת גידול השערה בדרך כלל. לא מדובר על טיפול כואב, ולמען האמת, במהלך הטיפול תוכלי להירגע ולנוח.
 

emax laser

אשת הצוות תחילה תמרח לך ג'ל הגנה על העור, כך שכלל לא תרגישי כאב, ובנוסף לכך, על עינייך יהיו משקפי הגנה כך שאין סיבה לחשש. כמות הטיפולים יכולה להגיע עד לחמישה וזו דרך נפלאה שבעזרתה תוכלי להסיר שיערות מאזורים שונים בגופך. התוצאה הסופית תהייה עור נקי וחלק, ללא כל אדמומיות או סימנים אחרים.

 

יעילות השיטה

אחת מהשאלות העיקריות שחוזרות על עצמן כאשר מדברים על טכנולוגיה זו היא כמובן האם השיטה יעילה. מדובר על שיטה טובה במיוחד להסרת שיער, כיוון שזו טכנולוגיה שלמעשה מספקת הגנה כפולה לעור, על ידי קירור השכבה העליונה של העור ועל ידי וויסות חוזק ההשפעה על האזורים השונים של העור. בצורה כזאת אפשר להימנע מחימום מוזגם של אזורים שונים וכך העור לא סובל מכוויות ואדמומיות.  

 

צמחית שיער אחרי

השאלה השנייה שבדרך כלל חוזר על עצמה היא האם יצמח שוב השיער אחרי טיפול כזה, והתשובה היא לא. מדובר על טיפול של הסרת שיער לצמיתות, אך חשוב לדעת שהיעילות שלו תלויה, בין היתר, בצבע העור שלך ובמקום שממנו את רוצה להסיר את השיער.

 1

 

יש אזורים רגישים יותר וכאלה שרגישים פחות, אך באופן כללי ניתן בהחלט לומר שאחרי סדרה של חמישה מפגשים לא יצמח לך שוב שיער במקום שממנו הוא הוסר.  מדובר על שיטה שלא דומה בכלום לטיפולי לייזר שונים או לטיפולי אפילציה, ואין ספק שהשיטה הזאת מוכיחה את עצמה בתור שיטה יעילה. היא כוללת שני סוגי אנרגיה שונים וזה מה שמאפשר למעשה להרוס את מבנה השערה בצורה מושלמת.

מי יכול לעשות הליך כזה?

אחד מהיתרונות העיקריות של שיטת אפילציה E-Max זו העובדה שכמעט ואין מגבלות לגביה. רוב האנשים יוכלו לעבור את התהליך והמגבלות היחידות יכולות להיות היריון או מחלות אונקולוגיות שונות.

 

המכשור המיוחד

במרכז שלנו תוכלי ליהנות מתוצאות טובות במיוחד בכל מה שקשור להסרת שיער, ואחת מהסיבות לכך זו העובדה שמדובר על שימוש במכשור מתקדם ביותר. בטיפול אחד נהרסים בדרך כלל בין 30% ל 35% מזקיקי השיער, ולכן היעילות היא כה גבוהה. המכשיר בו אנו עושים שימוש הוא מכשיר אי סטייל אשר מטפל בפחות משנייה באזור של סנטימטר אחד. 

 

הסרת שיער אידה

 

כיצד להתכונן? 

כשמדברים על הליך E-Max צריך לדעת שאין כל הכנה מיוחדת. למעשה את צריכה לגלח את המקום באופן רגיל ואחרי הטיפול לתת לשערה לצמוח כרגיל. באורך הזה אפשר יהיה לעשות לך את הטיפול הבא וכך הלאה עד אשר השיער לא יצמח שוב.

 

השיטה הזאת טובה ביותר לא רק להסרת שיער אלא גם לטיפוח כללי של העור, ולכן זה לא מפתיע לראות שכל כך הרבה נשים וגברים בוחרים לנסות אותו. יש לך אפשרות ליהנות מגוף חלק וללא כאבים ומומלץ לך לפנות אלינו ולהזמין תור לטיפול הראשון. 

 לפרטים והזמנות חייגו: 04-6457775